Iată ce spune comunicatul fanilor: „Suporter Club UTA invită toți utiștii interesați la Old Lady`s Pub pe strada Poetului, luni 15 februarie, ora 20.00, unde vom avea o întâlnire amicală, prima din acest an, în care vom discuta despre toate aspectele din viața clubului nostru: perspective și obiectiv pentru a doua parte a sezonului, perioada de pregătire, organizarea suporterilor, lucrările la stadionul Francisc Neuman, alte subiecte legate de UTA”.
Prima întâlnire a suporterilor
Prima întâlnire a suporterilor
Prima acţiune a SCU, de fapt o întâlnire, la un sfat, va avea loc la începutul săptămânii viitoare.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
România
Președintele Nicușor Dan anunță că a primit de la magistrați sute de pagini de materiale relevante despre problemele din Justiție, iar consultările de luni de la Cotroceni vor avea loc în mai multe runde de discuții - atât cu grupuri de magistrați care doresc să participe împreună, cât și individual.
Local
Bărbatul de 29 de ani, din județul Bihor, a fost identificat și reținut, pe numele lui fiind emis un mandat de arestare preventivă pentru 30 de zile.
Local
Casa de avocatură a turcilor de la Nurol a anunțat câștigarea definitivă a contractului, în urma contestațiilor depuse de ucrainenii de la Automagistral Pivden, însă lucrările sunt încă departe de a începe.
1
Local
O seară intensă în sala Teatrului, acolo unde Liga Studenților UAV a conceput un spectacol al contrastelor.
Local
ARAD. Vineri, 19 decembrie, polițiștii Serviciului Arme, Explozivi și Substanțe Periculoase cu sprijinul polițiștilor orașului Lipova și al Serviciului pentru Acțiuni Speciale, sub supravegherea procurorului de caz din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Lipova, au pus în executare două mandate de percheziție domiciliară, la locuințele a două persoane din Zăbrani.
1
UT Arad
Adrian Mihalcea, antrenor UTA: „Dinamo are, în momentul de față, un joc eficient și consistent”.
Citiți principiile noastre de moderare aici!