Evenimentul caritabil a fost organizat de SanLife în colaborare cu Clinica Laser System. Seara a fost punctată de momente artistice oferite de tineri talentaţi care care au dorit să fie alături de inițiatori. Îi amintim aici pe Ricardo Caria (care a fost și moderatorul evenimentului) alături de D-Cent Band, Alexandra Vasiu și dansatorii Larisa Căciulă și Mihail Tat. De asemenea a avut loc prezentare de modă, marca Felba. “Ne bucurăm foarte mult că sunteți, aici, în număr atât de mare, alături de noi. Este o seară specială și vrem să mulțumim tuturor” – a punctat Alina Hadded, unul dintre organizatorii din partea SanLife.
La finele spectacolului, cei prezenți au primit cartea ‚Atingerea Speranţei’, scrisă de Daniel Ţole şi dedicată acestui eveniment special.
Eveniment caritabil: „Impreuna pentru sanatate”
Scopul evenimentului „Impreuna pentru sanatate” a fost strângerea de fonduri pentru finanţarea de testări HIV.
Trimite articolul
XCele mai citite știri
România
Președintele USR, Elena Lasconi, a lansat, duminică seara, un apel la calm în urma respingerii înregistrării dosarului de candidatură la prezidențiale a lui Călin Georgescu, ea subliniind că Biroul Electoral Central trebuie să prezinte cât mai repede motivarea acestei decizii.
România
Călin Georgescu afirmă sâmbătă seară, după ce Biroul Electoral Central (BEC) a respins înregistrarea candidaturii sale, că România „este sub tiranie”, iar Europa este o dictatură.
1
România
Biroul Electoral Central a respins candidatura lui Călin Georgescu la alegerile prezidențiale. După decizia BEC, există 24 de ore pentru contestații la Curtea Constituțională, care va trebui să se pronunțe în 48 de ore. Astfel, CCR va lua o hotărâre finală cel târziu miercuri seara.
18
România
Rezultatele extragerilor loto duble din data de 09-03-2025 sunt următoarele:
România
Candidatul Alianței Electorale „România Înainte”, Crin Antonescu, a declarat duminică, după ce a depus la Biroul Electoral Central o listă semnată de 1,7 milioane de susținători, că „au existat până în ultima clipă eforturile multora” pentru ca să fie împiedicată candidatura sa, însă el „nu se clatină și nu se dă dau la o parte”. Acesta a anunțat că și-a dat demisia din PNL după 35 de ani.
2
Citiți principiile noastre de moderare aici!