Trimite articolul
XDa pleaca invartindu.te si i.al si pe vedeta ta omondi !!
-
la ce “fotbaliști” are UTA e de mirare ca mai exista echipa/ Rednic ar fi ultimu fraier sa nu ia oferta ………
-
Caricaturile astea care îmbracă tricoul UTA fac de râs blazonul fotbalului nostru si al orașului ……
-
Rusineeeee avem nu fotbal!
-
-
Trebuie amendati pentru port ilegal de ghete de fotbalist si dati afara in suturi toti aia care isi zic fotbalisti la UTA azi.
-
Om fara caracter , joaca la doua capete , daca cumva printr un miracol , UTA scapa de la retrogradare , isi va aroga meritele , daca UTA cade , ceva inevitabil dealtfel , va da vina pe toata lumea doar el se va considera victima !
Du te si sa mai vi inapoi doar cand aradenii te vor ruga , adica in veci de veci , locul tau acolo e , in lumea a treia in liga a doua !
-
Daca ar intra in teren Rednic ar fi mai bun decât toate pocnitorile care joaca azi la UTA. Si la care ar trebui pusă interdicție sa se mai apropie de stadion si sa plece fără vreun ban de la Arad.
Rednic a făcut minuni cu o echipa de 2 lei asta e adevarul.
-
Ce minuni domnule? Am avut noroc că nu ne-am luat-o de la botoșăneni. Chiar așa am ajuns? Orice echipa ne face praf. Nimic nu a mai rămas din gloria de odinioară.
-
ce glorie tataie ca acu maxim 20 de ani fotbalistii de azi ar fi primit indemnizatie de handicap
-
Sa fim seriosi daca nu era Rednic UTA era demult in liga a2a.Asa cum este el,uneori cu declaratii ciudate,dar are multe merite pentru ce a facut la UTA.Nimeni nu are cum sa faca mai mult,asta nu vrea sa inteleaga multa lume,cand ai un anumit plafon de salarii aduci jucatori cu calitati limitate.
-
Tomberoane nu jucatori la UTA sint caricaturile. Rupte contractele si puși pe liber pe viteza.
E circ pe teren la uta nu mai avem fotbal de 25 de ani. De cascadorii risului ce petarde ies pe teren.
Nu mai e fotbal de mult in romania va plangeti degeaba. Cum e si tara asa si sportul.
Ai in academie o grămadă de jucători excelenți, care sunt peste multi care astăzi îmbrăca tricoul echipei noastre și n-au loc la echipa mare, de expirării și resapatii aduși de Rednic pe comisioane babane. Să vă fie rușine, nesimtitilor